Краматорськ, б-р Краматорський, буд. 24
пн-пт 9:00 - 18:00, сб 9:00 - 16:00
Онлайн-запис

Лікування і видалення зуба мудрості

Лікування і видалення зуба мудрості в клініці Dental Tech (Краматорськ)

Зуби мудрості — останні моляри в зубному ряду. Вони виростають, як правило, у віці 17-25 років, але статися це може і пізніше. Їх поява часто пов’язано з хворобливими відчуттями. Причина цього — щільна кісткова тканина і ясна в районі зростання зуба.

Нерідко «вісімки» псуються ще в процесі формування, можуть мати неправильну форму або розташування. Це ускладнює якісну гігієну порожнини рота і впливає на стан інших зубів.

При наявності проблем з зубом мудрості лікування може ускладнюватися відсутністю вільного доступу до нього. Але не варто поспішати з видаленням. Адже існує ряд причин, за якими «вісімки» варто лікувати і залишити:

Коли потрібно видаляти зуб мудрості?

Але в разі наявності факторів ризику, фахівці нашої клініки рекомендують вдатися до видалення зуба мудрості. До цих факторів належать:

Видалення може бути двох видів: просте і складне. Просте нічим не відрізняється від видалення інших зубів. Спочатку лікар зробить звичайний рентген-знімок або, якщо знадобиться, панорамний. Це допоможе визначити точне розташування «вісімки», вигин і розмір її коренів.

Складне видалення необхідно в разі, якщо у зуба дуже міцна коренева система, є кіста, або він знаходиться під окістям.

Але переживати не варто. Процедура видалення проводиться з використанням якісної анестезії, яка допоможе пережити цей період без больових відчуттів. А щоб так само безпроблемно пройшов і період реабілітації, лікар пропише знеболюючі препарати.

Фахівці нашої клініки рекомендують не затягувати з відвідуванням стоматолога, якщо у вас виникли будь-які проблеми з зубами мудрості. Своєчасне звернення убезпечить від поширення інфекції і появи додаткових вогнищ запалення.

Інші статті по темі Всі статті

  Запишіться на прийом онлайн і отримайте 10% знижки на лікування карієсу або професійну гігієну порожнини рота
  Невірний формат телефону
  Обов'язкове поле

   Онлайн-запис Вкажіть ваші дані, наш фахівець зателефонує вам вже за 15 хвилин
   Обов'язкове поле
   Невірний формат телефону
   Дякую!
   Заявку відправлено
   Наш фахівець зв'яжеться з вам за вказаним номером найближчим часом