Краматорськ
Онлайн-запис

ᐉ Одноетапна імплантація зубів: відразу після видалення | Краматорськ

Одноэтапная имплантация
Замовити послугу

Одномоментна імплантація зубів (одноетапна, миттєва, термінова) — це стоматологічна процедура, при якій установка імпланту виконується за один прийом стоматолога відразу після видалення зуба. Методика дозволяє відновити один чи навіть кілька зубів за один день. Це і є головною відмінністю одноетапної імплантації зубів від традиційного методу, при якому установка імпланту виконується через кілька місяців після видалення зуба.

У стоматології Dental Tech працюють досвідчені хірурги-імплантологи, які гарантують швидке та безболісне виконання процедури. Ми можемо встановити імплант за кілька годин, працюємо із завданнями будь-якого типу та складності. Ви отримаєте здорову та красиву посмішку за короткий термін. 

Одномоментна імплантація: плюси та мінуси

Метод одноетапної імплантації зуба одразу після видалення один із найефективніших і сучасних. Серед його переваг:

Незважаючи на велику кількість переваг, у цього методу є і мінуси. Зокрема, це протипоказання, яких у рази більше, ніж за класичної імплантації. Серед інших мінусів:

Методика вимагає досвідченості та уважності від лікаря, від цього залежить як проходить одномоментна операція та реабілітаційний період.

Як проходить одномоментна імплантація

 1. Підготовка. Консультація проходить із лікарем-хірургом. Він проводить огляд, визначає чи встановлювати імплант відразу після видалення зуба, призначає томографію для тривимірної діагностики.
 2. Видалення зуба перед імплантацією. Хірург видаляє зуб, після чого оцінює стан лунки і кісткової тканини, що утворилася, приймає фінальне рішення з подальших дій.
 3. Одноетапне встановлення імпланта на місце віддаленого зуба. Якщо в процесі операції було досягнуто високої стабільності положення імплантату можливе застосування техніки негайного навантаження — тимчасова коронка встановлюється відразу. Якщо стабільність недостатня коронка додається через 2-3 місяці.
 4. Контроль післяопераційного стану. Кілька годин після процедури стоїть у клініці. Лікар проводить консультацію щодо догляду за ротовою порожниною, пояснює що є нормою після встановлення, а які прояви вважаються причиною для негайного звернення до лікаря.

Терміни загоєння мінімальні – зазвичай не більше кількох тижнів. За одну процедуру ви позбавляєтеся пошкодженого зуба і отримуєте на його місце новий імплант. Фото після процедури підтверджує, що естетична усмішка повернутися до вас уже перші дні. 

Вартість одномоментної імплантації

Клініка Dental Tech у Краматорську — ☎️(099) 770-19-91 надає комплексні стоматологічні послуги, серед яких є одномоментна імплантація. Мінімальна вартість імплантації становить від 9500 гривень та насамперед залежить від типу імпланту. Ціна вказана на 1 зуб.

Виробник Ціна
➧ Корейська MegaGen від 15000 грн
➧ Німецький ICX від 20000 грн
➧ Швейцарський Straumann від 26000 грн

Вартість одномоментної імплантації зубів залежить від цілого ряду факторів. Серед основних компонентів ціноутворення:

У вартість одноетапної імплантації також закладено витрати на абатмент, тимчасову коронку та послуги спеціаліста. Ціна тимчасової коронки по Україні становить від 300 до 1500 грн (залежно від типу та матеріалу), витрати на абатмент від 1500 до 10000 грн.

Щоб отримати розрахунок вартості, зверніться до клініки Dental Tech. Точну ціну можна дізнатися лише після консультації та оцінки стану ротової порожнини шляхом проведення томографії.

Показання для одноетапної імплантації

одномоментная имплантация - Подготовка

Достовірно визначити можливість одноетапної імплантації можна тільки після проведення томографії. 

Протипоказання до одномоментної імплантації

Одноетапна імплантація зуба одразу після видалення заборонена у кількох випадках:

За наявності будь-яких протипоказань краще вибрати класичну методику імплантації у кілька етапів.

Рекомендації щодо догляду після операції

Часті питання

Чи можна вставляти імплант відразу після видалення зуба?

Головна особливість методу одномоментної імплантації – встановлення імпланта відразу після видалення зуба. Це відмінна риса цієї процедури.

Чи можна вставляти імплант одразу після видалення зуба з кістою?

За традиційною методикою після видалення зуба з кістою потрібен відновлювальний період. Техніка миттєвої імплантації у разі не застосовується.

Замовити послугу
Інші послуги Всі послуги

  Запишіться на прийом онлайн і отримайте 10% знижки на лікування карієсу або професійну гігієну порожнини рота
  Невірний формат телефону
  Обов'язкове поле

   Онлайн-запис Вкажіть ваші дані, наш фахівець зателефонує вам вже за 15 хвилин
   Обов'язкове поле
   Невірний формат телефону
   Дякую!
   Заявку відправлено
   Наш фахівець зв'яжеться з вам за вказаним номером найближчим часом