Краматорськ
Онлайн-запис

ᐉ Видалення ретинованого зуба мудрості | Краматорськ

ретинированный зуб мудрости
Замовити послугу

Ретинований і дистопований зуб мудрості — це аномальне розташування вісімок. Вони можуть лежати всередині ясен, бути частково прорізаними (видно частина коронки) або розташовуватися неправильно по відношенню до всього зубного ряду. Найчастіше такі зуби видаляють, можливість зберегти вісімку з атиповим положенням зустрічається дуже рідко.

Операцію видалення ретинованого зуба мудрості називають складною, оскільки хірургу доводиться розсікати ясна, видаляти частину кісткової тканини та робити інші маніпуляції, щоб дістати зуб. Процедура болючіша для пацієнта, ніж просте видалення.

У клініці Dental Tech працюють спеціалісти з багаторічним стажем. Ми гарантуємо швидке та якісне проведення операції з мінімальним ризиком ускладнень. Звертайтеся до нас, якщо цінуєте здоров’я своїх зубів. 

Ціна видалення ретинованого зуба мудрості

Dental Tech — це клініка комплексної стоматології, в якій можна видалити зубний ретинований/дистопований зуб мудрості. Ми беремося за завдання будь-якої складності — ☎️(099) 770-19-91☎️. Ціна видалення ретинованого зуба мудрості в Краматорську (Dental Tech) — 5000 грн.

Видалення зубів мудрості Вартість
➧ І ступеня складності 2500 грн
➧ ІІ ступеня складності 3500 грн
➧ ІІІ ступеня складності

(дистоповані, ретиновані)

5000 грн

Оплата матеріалів та складних операцій обговорюється персонально з кожним клієнтом. Ціна видалення ретинованого зуба мудрості залежить від регіону та клініки, в якій проводиться процедура. 

Не можна однозначно сказати, що коштує операція видалення ретинованого зуба мудрості. Вартість розраховується індивідуально після консультації із стоматологом хірургом. Ціна операції залежить від цілого ряду факторів, серед яких:

Удаление зубов мудрости: до

Приходьте на консультацію і ми визначимо, який тип діагностики вам підійде, як складною буде операція і скільки вона стоятиме.

Показання до видалення ретинованого зуба мудрості

Ретинований зуб може бути повністю захований в яснах або частково прорізаний. Коли він починає прорізатися на яснах, виникає набряк і почервоніння, тому частково ретинований зуб можна діагностувати після візуального огляду. Якщо вісімка, що не прорізається, то визначити ретинування можна тільки за рентген-знімком. Серед показань для видалення ретинованого зуба мудрості:

При неправильному зростанні надкомплектного зуба часто відбувається розсмоктування кореня сусідньої сімки. Це вкрай небезпечно і може спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям. Видалити ретинований 3-й моляр боляче і складно, але не вирішуючи проблему, ви ризикуєте втратити ще й сусідні зуби.

Ретинований

зуб мудрості — це найпоширеніша патологія в стоматології, яка виникає під впливом спадковості, неправильного прикусу або раннього видалення молочних зубів. Залежно від положення зуба у щелепі виділяють кілька видів ретенції:

Часто розташування ретинованого 8-го зуба завдає більше проблем, ніж дистопований зуб, що лежить в яснах. 3-й моляр, що не прорізається, у верхній щелепі видаляти простіше, ніж у нижній. Це зумовлено тим, що у нижній щелепі зуби мають сильну кореневу систему.

Процес видалення вісімки має багато складнощів, техніка часто викликає ускладнення. Саме тому операція протипоказана при

Щоб уникнути ускладнень, рекомендуємо розповісти лікарю про всі захворювання та пройти попередню діагностику. За наявності запальних процесів ротової порожнини слід попередньо пройти лікування.

Як відбувається видалення ретинованого зуба мудрості

 1. Стоматолог хірург проведе огляд порожнини рота.
 2. Робиться рентген знімок. Це необхідно для того, щоб визначити положення ретинованого або дистопованого зуба в яснах.
 3. Прийом антибіотиків. Щоб виключити ризик запального процесу після видалення, лікар призначає пацієнту прийом антибіотиків за добу до процедури.
 4. Визначення методу знеболювання. Тип знеболювання підбирається персонально виходячи з клінічної картини та стану здоров’я пацієнта. Ми виконуємо процедуру під місцевою анестезією з використанням якісних анестетиків.
 5. Отримання доступу до кісткових тканин. Для цього хірург ще до початку процедури видалення розкриває ясна і відшаровує слизову оболонку.
 6. Безпосереднє видалення ретинованого зуба мудрості. Наші хірурги працюють поетапно, що дозволяє досягти мінімального травматизму. Лікар розділяє зуб на кілька частин та видаляє кожну з них поступово.
 7. Завершення процедури. При потребі хірург зашиває краї. Далі він призначає післяопераційну терапію, щоб прискорити загоєння лунки та забезпечити нормальний стан пацієнта після хірургічного втручання.

Видалення ретинованого зуба потребує професіоналізму та уважності. Такий підхід зводить до мінімуму ризик ускладнень.

Можливі ускладнення

осложнения при простом удалении зуба мудрости

Витягування зуба з кістки (кісткової тканини) та розсічення ясен не завжди проходить безвісти. Період відновлення завжди значно довший, ніж при простому видаленні зуба мудрості. Але іноді можливе виникнення таких ускладнень:

Такі наслідки можливі при сильному вростанні зуба в кістки та його глибоке розташування. У нашій клініці працюють професіонали, які незалежно від складності якісно виконують видалення. Це гарантує мінімальний ризик виникнення ускладнень. 

Догляд після операції видалення ретинованого зуба мудрості

Ціна видалення ретинованого зуба включає консультацію щодо догляду. На перші кілька днів призначається знеболювальне, щоб пом’якшити відчуття після операції. Також потрібно приймати антигістамінні засоби, промивати рану спеціальними антибактеріальними розчинами. Це допоможе уникнути запалень.

Після складного видалення зуба мудрості з’являється значний набряк, відкривати рот стає проблематично, виникає гострий біль у ділянці оперування. На післяопераційне відновлення часто потрібно кілька тижнів. У цей період пацієнту показано:

Стоматологи забороняють протягом декількох тижнів вживати гостру та тверду їжу. Краще віддати перевагу легким кашам та супам, щоб звести до мінімуму механічну дію на зуби.

Відео видалення ретинованого зуба мудрості

Часті питання

Чи боляче видаляти ретинований зуб мудрості?

При видаленні ретинованого зуба мудрості лікар розрізає ясна, робить витяг зуба з кістки. Звичайно операція викликає біль, але з правильно підібраною анестезією вам нема про що хвилюватися.

Чи потрібно видаляти ретинований зуб мудрості?

Якщо ретинований зуб не доставляє дискомфорту, його видалення необов’язково. Але за наявності болю, температури, набряку ясен та інших проявів потрібно зробити рентген чи томографію визначення потреби видалення.

Замовити послугу
Інші послуги Всі послуги

  Запишіться на прийом онлайн і отримайте 10% знижки на лікування карієсу або професійну гігієну порожнини рота
  Невірний формат телефону
  Обов'язкове поле

   Онлайн-запис Вкажіть ваші дані, наш фахівець зателефонує вам вже за 15 хвилин
   Обов'язкове поле
   Невірний формат телефону
   Дякую!
   Заявку відправлено
   Наш фахівець зв'яжеться з вам за вказаним номером найближчим часом