Краматорськ
Онлайн-запис

ᐉ Імплантація зубів • Ціни за 1 зуб у Краматорську

имплантанты зубов фото - dentaltech Краматорск
Замовити послугу

Імплантація зубів — процедура вживлення в кісткову тканину щелепи (верхньої або нижньої) імпланта із міцних матеріалів: візуально він схожий на шуруп, що імітує корінь зуба.

Імплантація зубів дозволяє знайти гарну посмішку і позбавитися супутніх проблем зі здоров’ям, внаслідок втрати дентальних одиниць.

Скільки коштує імплантація зубів? — ціни у Краматорську

Стоматологічна клініка Dental Tech, Краматорськ ☎️(099) 770-19-91 надає комплексні медичні та косметологічні послуги. Серед них і імплантація зубів, ціна якої залежить від багатьох складових. У нас вартість імпланту з установкою від 9500 грн.

Виробник Кількість імплантів Вартість
➧ Імплантат MegaGen (Корея) 1 зуб ціна від 15000 грн
➧ Імплант Straumann (Швейцарія)
1 зуб ціна від 26000 грн
➧ Імплантат ICX (Німеччина) 1 зуб ціна від 20000 грн

Середня вартість в Україні відрізнятиметься залежно від регіону, медичного центру та інших факторів.

Скільки коштує імплантація зубів, відповісти складно. Вартість установки буде індивідуальна у кожному клінічному випадку. До неї включено:

Але не лише вартість імпланту відіграє важливу роль у благополучному результаті операції. У нашій клініці завдяки професіоналізму та злагодженій роботі всього колективу відсоток успішного завершення інтеграції 98%.

Імплант зуба — компоненти, що впливають на ціну

Крім вищезазначених у статті витрат установки зубного імпланта включені також:

Скільки коштує імплант зуба в Україні можна порахувати, виходячи із середніх показників ціни на комплектуючі.

Абатмент

Абатмент — це окістяний фрагмент конструкції імплантаційної системи, що виконує функцію дентальної кукси, підготовленої до протезування. Виготовляють його з титану чи цирконію, вартість останнього на порядок вища.

Середня ціна по Україні від 1500 до 10 000 грн. У разі нестандартного розміру зубів, при підвищеній естетичній потребі — спеціаліст може виготовити індивідуальний абатмент.

Тимчасова коронка

Терапевтична коронка захищає оброблену ділянку ясен від частинок їжі та мікробних пошкоджень. Вартість тимчасової коронки в Україні від 300 до 1500 грн., ціна може бути включена в процедуру імплантації.

Постійна коронка

Постійні коронки виготовляють з різних матеріалів та сплавів, від чого формується їх вартість в Україні. Популярністю сьогодні користуються безметалові коронки та протези з діоксиду цирконію.

Коронки з цирконію настільки міцні, що можна протезувати будь-яку одиницю дентального ряду. Їх колір та прозорість оптимально підходять до емалі натуральних дентальних пластин.

Імплантація зубів — переваги

 1. Естетика — колір і форма штучних зубних пластин ідентичні натуральним.
 2. Адаптація – до імплантованих зубів пацієнт звикає швидко, і вони стають непомітною та природною частиною ротової порожнини.
 3. Стан ясен — при імплантуванні їх контур залишається незмінним і природно.
 4. Оптимальне навантаження на кістку. Запобігає її атрофуванню, що зводить ризик втрати здорових дентальних одиниць до мінімуму.
 5. Відсутня необхідність обточування/спилювання здорових зубів.
 6. Солідний термін служби — провідні виробники дають довічну гарантію на імпланти зубів, а коронку необхідно міняти один раз на 10 років.
 7. Просто доглядати. Догляд за імплантами нічим не відрізняється від звичайного догляду за зубами.

Тільки за допомогою установки імплантів можна повністю відновити естетику і жувальні функції ротової порожнини.

Етапи імплантації зубів

 1. Відвідування спеціаліста та діагностика ротової порожнини – ціна від 250 до 1500 грн.
 2. Підготовка та пломбування зубних каналів — ціна від 1650 до 3500 грн., варіюється в залежності від кількості та індивідуальних особливостей, необхідного лікування, санації та ін. обов’язкових маніпуляцій.
 3. Установка формувача кісткового ложа. Залежно від клініки та регіону ціна процедури від 800 грн.
 4. Вживлення імпланта зуба – ціна від 7500 до 18 000 грн.
 5. Виготовлення та встановлення терапевтичних пластмасових коронок — ціна від 300 грн/од.
 6. Установка абатменту – ціна від 1000 грн.
 7. Зняття відбитка для виготовлення постійних коронок від 350 грн.
 8. Встановлення протезу на абатмент.

Вся процедура може тривати від 3 до 12 місяців. Все залежить від особливостей ротової порожнини пацієнта, кваліфікації лікаря, виду вибраних імплантів.

Показання на імплантацію зубів

Несвоєчасне відновлення зуба може призвести до того, що:

Кому протипоказана імплантація зубів

Пацієнтам не слід вдаватися до імплантації у випадках:

Повний список протипоказань на встановлення імплантів — великий, тому при відвідуванні спеціаліста обов’язково повідомте про всі хвороби та відхилення в стані вашого здоров’я.

Види імплантації зубів

Імплантацію зубів ділять на 3 види, кожен з яких має низку особливостей. За відсутності протипоказань імплант зуба можна поставити швидко та без операції.

Одноетапна

Стоматологічна процедура, що проходить в один етап. Установка імпланту та фіксація коронки проводяться одночасно трансгінгівальним (незначним розрізом ясен) методом.

Двоетапна

Класична операція. З тимчасовими проміжками в ясна спочатку вставляється формувач, потім імплант, і потім коронка.

Двоетапна імплантація найнадійніший спосіб протезування. Саме його найчастіше практикують фахівці нашої клініки у Краматорську.

Одномоментна

Якщо імплантація вживлення відбувається одночасно з видаленням кореня зуба, така маніпуляція називається одномоментною. Застосовують її переважно для імплантації передніх зубів, які грають провідну естетичну функцію.

Часті питання

Яка ціна імплантації 1 зуба під ключ?

Підсумкова вартість залежить від статусу клініки та регіону. В середньому в Україні така послуга в комплексі коштує від 12300 до 31800 грн за 1 зуб.

Коли можна робити імплантацію зубів?

Ідеальний термін 2-3 місяці після видалення зуба. Протезувати давно відсутній зуб імплантатом проблематично, і рішення приймається спеціалістом.

Як уникнути ускладнень після імплантації зубів?

Щоб процес приживлення пройшов безболісно і успішно необхідно — дотримуватися рекомендацій лікаря щодо гігієни ротової порожнини. Перший тиждень відмовитися від активного способу життя та шкідливих звичок.

Які зубні імпланти найкращі?

Однозначно швейцарські Straumann. Запатентований сплав Roxolid (цирконій та титан) показує відмінні результати міцності та приживлення. Якісна та точна імплантація відзначена стоматологами та їх пацієнтами у понад 70 країнах.

Де можна придбати імпланти в Краматорську?

Клініка Dental Tech у Краматорську — ☎️(099) 770-19-91, практикує імплантацію зубів з 2012. Інноваційні технології, професійний персонал, сучасна апаратура та європейський підхід – найкраща пропозиція у світі стоматологічної та косметологічної медицини.

До нас також звертаються клієнти із сусідніх міст: Слов’янськ, Лиман, Покровськ, Дружківка, Костянтинівка, Бахмут (Артемівськ), Добропілля, Святогірськ, Миколаївка та ін.

Відео імплантації зубів у Dental Tech

Замовити послугу
Інші послуги Всі послуги

  Запишіться на прийом онлайн і отримайте 10% знижки на лікування карієсу або професійну гігієну порожнини рота
  Невірний формат телефону
  Обов'язкове поле

   Онлайн-запис Вкажіть ваші дані, наш фахівець зателефонує вам вже за 15 хвилин
   Обов'язкове поле
   Невірний формат телефону
   Дякую!
   Заявку відправлено
   Наш фахівець зв'яжеться з вам за вказаним номером найближчим часом