Краматорськ
Онлайн-запис

ᐉ Дитяча стоматологія у Краматорську

Детская стоматология в Краматорске
Дитяча стоматологія в Краматорську
Замовити послугу

Багато хто з нас мав негативний досвід лікування зубів у юному віці. Нашим лікарям нерідко доводиться бачити дорослих пацієнтів із занепокоєнням і страхом перед стоматологом. Дитячий досвід є самим яскравим і незабутнім, саме тому важливо вибрати найкращі умови для малюків і школярів.

У центрі Dental Tech створена комфортна обстановка для маленьких пацієнтів. Дитячий стоматолог детально розповідає про виконувані процедурах, піклується про самопочуття малюків при проведенні кожної маніпуляції.

Юні клієнти розміщуються в зручному кріслі в положенні лежачи. Вони спокійні і розслаблені, а їхня увага зосереджена зовсім не на лікаря та його інструментах, а на героях улюблених мультфільмів!

Дитячий стоматолог

Широкий спектр послуг дитячої стоматології

На жаль, ранній вік не є перешкодою для захворювань зубів. Молочні зуби, уражені карієсом, обов’язково повинні бути оглянуті фахівцем. Їх збереження до періоду природного випадання вкрай важлива — так не порушується жувальна функція, сусідні елементи залишаються в правильному положенні.

Центр Dental Tech — це лікування молочних зубів у Краматорську без сліз, дискомфорту і хворобливих відчуттів! Ми працюємо з будь-якими патологіями зубів, ясен і слизової оболонки ротової порожнини: каріесом, пульпітом, стоматитом, гінгівітом, пародонтитом, пародонтозом. Багато з наших маленьких пацієнтів стали володарями красивої посмішки — ортодонтичне відділення надає повний спектр послуг з корекції прикусу.

Дитячий ортодонт в Краматорську

Порушення в розвитку зубів і щелеп веде до неправильного прикусу. Аномалії стають помітні вже в ранньому дитячому віці. Порушення прикусу — аж ніяк не естетична проблема. Красива посмішка, безумовно, відіграє чималу роль, але ортодонтична патологія крім естетики може привести до істотних функціональних проблем:

Дитячий лікар ортодонт в Краматорську володіє всіма інструментами і методиками для своєчасного і якісного виправлення прикусу. Спеціаліст проведе огляд, визначить проблеми і розробить покрокову тактику корекції. У деяких випадках легко вирішити проблеми за допомогою елайнеров, знімних апаратів (знайомих нам «пластинок»), іншим же пацієнтам показано носіння брекет-системи.

Будемо раді бачити клієнтів не тільки з Краматорська ☎️(099) 770-19-91, а й з інших міст (Слов’янськ, Лиман, Покровськ, Дружківка, Костянтинівка, Артемівськ (Бахмут), Добропілля та ін.)

Поспішайте отримати консультацію фахівця, адже правильний прикус — це не тільки яскрава посмішка, але і здоров’я!

Замовити послугу
Інші послуги Всі послуги

  Запишіться на прийом онлайн і отримайте 10% знижки на лікування карієсу або професійну гігієну порожнини рота
  Невірний формат телефону
  Обов'язкове поле

   Онлайн-запис Вкажіть ваші дані, наш фахівець зателефонує вам вже за 15 хвилин
   Обов'язкове поле
   Невірний формат телефону
   Дякую!
   Заявку відправлено
   Наш фахівець зв'яжеться з вам за вказаним номером найближчим часом