Краматорськ
Онлайн-запис

ᐉ Стоматологічна капа для вирівнювання зубів в Краматорську

капы на зубы
Замовити послугу

Елайнери – знімна стоматологічна капа для вирівнювання зубного ряду. Конструкція виготовляється із повністю прозорих полімерних матеріалів, які не видно у ротовій порожнині. Капи на зуби можуть стати єдиним вірним рішенням естетичних проблем там, де брекет-системи встановити неможливо.

Лікування зубів елайнерами, ціна яких на порядок вища за брекети, цілком виправдовується результатом і комфортом повсякденного життя. Цей метод вирівнювання зубів для нескладних випадків практично немає протипоказань і він ефективний. Конструкцію можна зняти за потреби, за елайнерами легко доглядати, вони не травмують ясна, їх не видно. Не просто прозорі капи для вирівнювання зубів, а комплексна система.

За допомогою програми 3D-моделювання ортодонт може візуально уявити пацієнтові варіативність результатів лікування зубів.

Скільки коштують елайнери — ціни у Dental Tech

У стоматологічній клініці Dental Tech, Краматорськ — ☎️(099) 770-19-91 вартість виготовлення 1 пари кап від 3000 грн, першого етапу від 6000 грн. Вартість повного комплексу лікування зубів зможе встановити лікар після аналізу ситуації в індивідуальному порядку.

Вид стоматологічної капи Ціна
➧ Стандартна від 3200 грн
➧ Термопластична від 3700 грн
➧ Індивідуальна від 19 000 грн

Люди часто цікавляться скільки коштують елайнери в Україні, але точну відповідь можна отримати лише на консультації. Підсумкова ціна комплексного лікування зубів у кожному клінічному випадку буде різною. Потрібно враховувати не тільки вид та виробника, а й вартість:

Як працюють капи для вирівнювання зубів

элайнеры до и после - Краматорск

Принцип дії капи залежить від того, якого результату необхідно досягти. Для поступового виправлення неправильного прикусу або аномального розташування зубів застосовують:

 1. На початку лікування пацієнту видається комплект вирівнюючих кап (елайнери), виготовлених персонально для пацієнта.
 2. Вони діють аналогічно брекет-системам — чинять тиск на зуби, спрямовуючи і фіксуючи в правильному положенні. Носити елайнери необхідно щонайменше 20 годин на добу.
 3. Після того, як зубний ряд скоригувався під першу капу, пацієнт починає носити таку. Ці дії слід повторювати до завершення лікування зубів.
 4. Кількість кап та бажаний фінальний результат формує ортодонт індивідуально. Також він фіксує проміжний результат та вносить корекцію у лікування, при потребі.

Дорослим для виправлення прикусу рекомендовано носити стоматологічні капи для вирівнювання зубів 22 години на добу, не знімаючи.

Елайнери: плюси та мінуси

капы для зубов

Популярність та затребуваність елайнерів обумовлена ​​низкою переваг:

При лікуванні пацієнт не змінює способу життя, їсть звичну їжу, продовжує вихідну процедуру гігієни.

Капа для вирівнювання зубів має кілька недоліків:

При частих та неакуратних зніманнях, конструкція може втратити вихідні характеристики, а недостатній час носіння звести весь процес до нуля.

Показання для використання капи для вирівнювання зубів

Капа для вирівнювання зубів стане виходом для пацієнтів у яких:

Капи на зуби — рішення для людей, які страждають на алергію на метали і сплави. Таким пацієнтам не можна встановлювати брекети, тому полімерний, гіпоалергенний елайнер є єдиним раціональним рішенням для вирівнювання зубів.

Протипоказання для вирівнювання зубів капами

Використовувати капи на зуби не можна, якщо у пацієнта:

Деякі протипоказання умовні, їх можна усунути, але можливість вирівнювання зубів капами визначається фахівцем.

Як відбувається установка стоматологічної капи на зуби

капы для выравнивания зубов

При первинному відвідуванні лікаря ортодонта, зубний ряд піддається візуальному огляду, робиться рентгенівський знімок. Потім визначається раціональність використання стоматологічної капи.

Карієс та захворювання ясен необхідно усунути перед маніпуляціями з виправлення прикусу.

За відсутності показань та доцільності носіння капи для вирівнювання зубів лікар робить зліпок. З його допомогою створюється 3D модель майбутньої системи та сама капа. Потім заготівля вирушає до лабораторії виробника. Термін виготовлення – близько 7 днів.

Коли виріб готовий та доставлений до клініки, лікар:

Процес вирівнювання контролюється лікарем. Періодичність відвідувань та зміни конструкції встановлюється в індивідуальному порядку.

Елайнери — види

Умовно поділяють елайнери за:

Функції у всіх однакові, відрізняється лише зовнішній вигляд. Враховуйте, що відповідь на запитання, скільки коштують елайнери в Україні, безпосередньо залежить від їх типу.

Процес виробництва

Існують стандартні елайнери для зубів, призначені для лікування незначних дефектів. У складних ситуаціях виготовляють:

 1. Термопластичні елайнери на зуби надягають у нагрітому вигляді, остигаючи, вони щільно прилягають до поверхні зубів, повторюючи їхню анатомічну форму. Конструкція зручна, надає необхідний тиск на зуби, але потребує дбайливого догляду.
 2. Індивідуальні – серія кап, виготовлена ​​по зліпках пацієнта з використанням 3D технології. Кожна конструкція пронумерована та відрізняється від попередньої, що знижує кількість відвідувань лікаря.

Індивідуальні елайнери дорожчі, але ефективніші.

Матеріал

Капа для вирівнювання зубів виготовляється з матеріалів:

 1. Силікон — конструкції з нього рекомендовані дітям або пацієнтам на завершальному етапі лікування. Вони добре утримують вже вирівняні зуби і носять їх (в середньому) 12 годин на добу.
 2. Поліуретан — з цього матеріалу виготовляють комплект індивідуальних кап, які знімають при їді та гігієнічних процедурах порожнини рота.

Всі матеріали для елайнерів екологічні та протиалергенні.

Тривалість використання

За часом носіння капи поділяються на:

 1. Постійні – носяться цілодобово як основні системи корекції. Тривалість лікування – від 1 до 2 років. Успішний результат залежить від постійного носіння.
 2. Тимчасові – для нічного носіння. Застосовують для усунення незначних дефектів або ретенційний період.

За віком класифікують — дорослі та дитячі, різниця лише у розмірах.

Порівняння елайнерів з брекетами

Вибір ортодонтичної системи залишається за лікарем. Після огляду він запропонує відповідний тип конструкції, виходячи з особливостей ротової порожнини пацієнта. Але якщо підходять обидва варіанти, то рішення необхідно приймати, зваживши всі за і проти.

Естетичний аспект

Елайнери практично невидимі, їх можна знімати. Брекети — конструкція, що не знімається. Вони помітні оточуючим, що для всіх пацієнтів прийнятно.

Харчування

Установка елайнерів не обмежує звичний спосіб життя та раціон, відсутня потреба у відмові від улюбленої їжі. Пацієнтам із брекет-системами таке задоволення не доступне.

Адаптація

До брекетів період звикання триваліший, ніж до елайнерів. Останні не натирають м’які тканини ротової порожнини, ясна від них не кровоточать, емаль залишається непошкодженою. Металеві конструкції можуть викликати всі ці незручності

Догляд

За капами доглядати простіше — почистити щіткою, сполоснути водою. Гігієна ротової порожнини із встановленими брекетами – ретельна та потребує спеціальних засобів.

Ціна

Терапія елайнерами недешева, але цей аспект залежить від складності випадку. За незначних дефектів ортодонт підбере бюджетний кейс, з невеликою кількістю кап.

Ефективність

Успішного результату застосування кап буде досягнуто лише відповідальними пацієнтами. Конструкція легко знімається, і якщо немає твердої впевненості, що дотримуватиметься рекомендацій лікаря, то зробіть вибір на користь брекетів, які без допомоги ортодонту зняти неможливо.

Як доглядати за капами для зубів

Перед/після кожного зняття елайнерів необхідно вимити/продезінфікувати руки, почистити зуби, обполоснути капу. Для очищення використовують щітку з м’якою щетиною та невеликою кількістю зубної пасти. При надяганні/знятті дотримуйтесь рекомендацій ортодонту.

Не можна замочувати елайнери в ополіскувачі чи засобах для протезів. Це може зіпсувати зовнішній вигляд.

Елайнери — правила носіння

При вживанні їжі та напоїв капи для вирівнювання зубів необхідно знімати, якщо цього не зробили, необхідно прополоскати рот. Горіхи, яблука, сухарики можна їсти, але без конструкції на зубах. Куріння (помірне) та харчові барвники на зовнішньому вигляді кап не відбиваються.

Фахівці не рекомендують використовувати жувальну гумку під час носіння елайнерів, це може призвести до деформації конструкції.

До нас також звертаються клієнти із сусідніх міст: Слов’янськ, Лиман, Покровськ, Дружківка, Костянтинівка, Бахмут (Артемівськ), Добропілля, Святогірськ, Миколаївка та ін.

Часті питання

Скільки потрібно носити капи для вирівнювання зубів?

Терміни лікування є індивідуальними для кожного клінічного випадку. Середня тривалість носіння кап 1-2 роки.

Чи працюють капи для вирівнювання зубів?

Однозначно так, якщо пацієнт слідує рекомендаціям лікаря, дотримується час носіння і періодичність візитів до лікаря.

З якого віку можна встановити елайнери?

Тимчасові елайнери для виправлення прикусу можна використовувати з 5-річного віку. Для постійних конструкцій рекомендований вік 14 років.

Чи можуть хворіти зуби від елайнерів?

Больові відчуття є ознакою того, що процес вирівнювання запущений. Біль нетривалий, і терпимий.

Що робити, якщо елайнери ламаються?

Не намагайтеся його склеїти і не носіть зламану капу. За наявності наступної пари можна сміливо надягати її. Якщо така відсутня, зверніться до лікаря, у виробника зробити дублікат по 3D моделі не займе багато часу.

Що робити, якщо елайнери натирають мову?

Конструкція повинна щільно прилягати, не завдаючи власнику дискомфорту. Якщо виникла така проблема, зверніться до лікаря для з’ясування та усунення проблеми.

Замовити послугу
Інші послуги Всі послуги

  Запишіться на прийом онлайн і отримайте 10% знижки на лікування карієсу або професійну гігієну порожнини рота
  Невірний формат телефону
  Обов'язкове поле

   Онлайн-запис Вкажіть ваші дані, наш фахівець зателефонує вам вже за 15 хвилин
   Обов'язкове поле
   Невірний формат телефону
   Дякую!
   Заявку відправлено
   Наш фахівець зв'яжеться з вам за вказаним номером найближчим часом