Краматорськ, б-р Краматорський, буд. 24
пн-пт 9:00 - 18:00, сб 9:00 - 16:00
Онлайн-запис

Лікування під мікроскопом

Ендодонтія (лікування під мікроскопом) в Краматорську
Замовити послугу

Ендодонтія — один з найскладніших і найважливіших розділів стоматології! Вдаватися до ендодонтичного лікування доводиться, коли вчасно не залікований карієс, що не проведене вчасно ортодонтичне лікування, травма зуба, або лікарські помилки, допущені раніше при лікуванні зубів, призводять до виникнення пульпіту, періодонтиту, одонтогеннних кіст, періоститів, абсцесів, флегмон, і т. д.!

Для якісного ендодонтичного лікування необхідні не тільки хороші знання, досвід і мануальні навички лікаря, але і якісні сучасні інструменти та обладнання. У своїй роботі ми використовуємо інструменти та обладнання фірми VDW Німеччина, яка близько 150 років займається розробкою і виробництвом засобів тільки для ендодонтичного лікування! Це — найкраще для ендодонтії!

Так само для якісного ендодонтичного лікування необхідний Ендомотор. Прилад, який дозволяє якісно отпрепарувати канал, надати йому правильну форму (конусної та лінійних), посікти і видалити зі стінок каналу все змінені тканини, підготувати канал до герметизації.

Ми використовуємо Ендомотор VDW Silver спільно з унікальною системою нікель-титанових файлів RECIPROC!

Обтурація (пломбування) кореневого каналу. Наступним основною запорукою якісного ендодонтичного лікування є обтурація (герметизація) підготовленого каналу.

Існує величезна кількість препаратів і методів обтурації. Але останнім часом гутаперча впевнено тримає першість як матеріал, що забезпечує безпечне, якісне, найбільш щільне наповнення кореневого каналу

Ви отримаєте кращі можливості ендодонтичного лікування. Але звичайно ж, краще не доводити зуби до цього! А вже якщо таке трапилося, то проводити лікування потрібно тільки у висококваліфікованих фахівців, які застосовують у своїй роботі сучасні методи і технології лікування!

Відео лікування кореневих каналів зуба під мікроскопом в клініце Dental Tech (Краматорськ):

Замовити послугу
Інші послуги Всі послуги

Запишіться на прийом онлайн і отримайте 10% знижки на лікування карієсу або професійну гігієну порожнини рота
Невірний формат телефону
Обов'язкове поле

Онлайн-запис Вкажіть ваші дані, наш фахівець зателефонує вам вже за 15 хвилин
Обов'язкове поле
Невірний формат телефону
Дякую!
Заявку відправлено
Наш фахівець зв'яжеться з вам за вказаним номером найближчим часом