Краматорськ
Онлайн-запис

ᐉ Лікування каналів зубів під мікроскопом - Краматорськ

Ендодонтія (лікування під мікроскопом) в Краматорську
Замовити послугу

Кореневі канали зубів є складною зоною, що включає сполучну тканину, судини і нервові закінчення. Канали різних груп мають суттєві відмінності, їхня будова в цілому індивідуальна. Але до складнощів наводить не лише форма – через їхні розміри фахівцю доводиться працювати практично наосліп, оцінюючи лише картинку, яку передає стоматологічне дзеркало. Запущені випадки ускладненого карієсу вимагають видалення пульпи, чищення її камери та каналів, формування та пломбування ходу. Якщо терапевту вдалося обробити всі необхідні області, невидимі для ока, то зубний елемент служитиме довгі роки без рецидивів. Але зробити це без спеціалізованого обладнання дуже складно. Саме тому Dental Tech, центр стоматологічної естетики у Краматорську, здійснює лікування зубів під мікроскопом (ендодонтія), що забезпечує високу точність роботи, багаторазове збільшення та відмінне освітлення робочої зони.

Переваги лікування зубів під мікроскопом

Робота з використанням дентального мікроскопа дозволяє зберегти зуби, порятунок яких раніше було неможливо. Він незамінний і у разі повторного ендодонтичного лікування. За допомогою мікроскопа терапевт якісно виконує складні маніпуляції:

Фахівець вдається до лікування зубів під мікроскопом не тільки для ендодонтичних операцій, а й у процесі протезування, імплантації.

Технології та майстерність

Центр стоматологічної естетики Dental Tech – приклад гармонійного поєднання передових методик та професіоналізму лікарів. Яким би сучасним не було обладнання, працювати з ним можуть лише професіонали, які готові постійно вдосконалювати свою майстерність. Лікарі Dental Tech є учасниками найбільших у Європі конгресів та семінарів, після яких успішно застосовують на практиці отримані знання! Консультація фахівця – перший крок до здоров’я зубів та розкішної посмішки! Лікування зубів під мікроскопом у Краматорську тепер доступне кожному!

Будемо раді бачити клієнтів не тільки з Краматорська ☎️(099) 770-19-91, а й з інших міст (Слов’янськ, Лиман, Покровськ, Дружківка, Костянтинівка, Артемівськ (Бахмут), Добропілля та ін.)

Відео лікування кореневих каналів зуба під мікроскопом в клініці Dental Tech (Краматорськ )

Замовити послугу
Інші послуги Всі послуги

  Запишіться на прийом онлайн і отримайте 10% знижки на лікування карієсу або професійну гігієну порожнини рота
  Невірний формат телефону
  Обов'язкове поле

   Онлайн-запис Вкажіть ваші дані, наш фахівець зателефонує вам вже за 15 хвилин
   Обов'язкове поле
   Невірний формат телефону
   Дякую!
   Заявку відправлено
   Наш фахівець зв'яжеться з вам за вказаним номером найближчим часом