Краматорськ
Онлайн-запис

ᐉ Скільки коштує поставити брекети? - Ціна у Краматорську

Установка брекетов в Краматорске
Установка брекетів в Краматорську
Замовити послугу

Неправильне розташування зубів — це не тільки естетичний недолік, а ще й можлива причина гайморитів, головного болю та проблем із системою травлення. Брекети на зуби допоможуть усунути цей недолік та повернути красу вашій усмішці. Ми розповімо, скільки коштують брекети у клініці DentalTech та як правильно вибирати їх.

Брекети — це стоматологічна конструкція, яка встановлюється в ротову порожнину пацієнта для виправлення прикусу та усунення різних дефектів зубного ряду.

Ціни на брекети в Краматорську

Однозначної відповіді на запитання скільки коштує брекети немає, адже на ціну впливає безліч факторів. Ціна на брекети в Краматорську стартує від 8000 грн, але вартість установки брекетів може досягати 30-40 тисяч. Середні ціни в Україні може відрізнятись в залежності від клініки.

Тип брекета Ціна
➧ Брекет-система металева від 8000 грн
➧ Брекет-система керамічна (Італія) від 12000 грн
➧ Брекет-система сапфірова (Італія) від 12000 грн
➧ Брекет-система самолігуюча металева (Америка) від 20000 грн
➧ Брекет-система естетична самолігуюча (Америка) від 26000 грн

Вартість брекет системи залежить від кількох факторів:

Остаточна ціна обговорюється персонально з ортодонтом, залежно від обсягу та складності робіт. Щоб дізнатися, скільки коштують брекети у вашому випадку – запишіться на консультацію або зателефонуйте за контактним телефоном DentalTech — Краматорськ ☎️(099) 770-19-91.

До нас також звертаються клієнти із сусідніх міст: Слов’янськ, Лиман, Покровськ, Дружківка, Костянтинівка, Бахмут (Артемівськ), Добропілля, Святогірськ, Миколаївка та ін.

Брекети: фото до і після

брекеты до и после

Ціна брекетів виправдовується фінальним результатом:

Скільки коштує обслуговування брекетів

Встановлена брекет-система потребує постійного контролю та корекції – інакше вона не буде ефективною. Для цього ортодонти в Краматорську проводять обслуговування конструкції на всьому процесі лікування: за потреби підганяють дуги, активують брекети для вирівнювання.

У процесі лікування пацієнт відвідує ортодонта 1-2 рази на місяць для огляду та корекції брекетів. У перші місяці ціна фіксації та підгонки дуг буде більшою – в середньому від 1000 грн. На подальших етапах лікування ціна стартує вже з 300 грн, але все обговорюється персонально – залежно від складності роботи.

Важливо пам’ятати, що загальна ціна лікування може зростати. Обслуговування коштує недорого, але воно буде потрібно не менше 1-2 разів на місяць протягом року.

Від чого залежить вартість брекет-системи

Відповіді на питання, скільки коштують брекети в Україні, не існує, адже ціна обговорюється індивідуально з кожним клієнтом. Вона залежить від цілого ряду факторів:

Враховуйте, що всі ціни є орієнтовними і залежать від індивідуальних особливостей пацієнта. Щоб дізнатися скільки вам обійдеться поставити брекети — зателефонуйте в клініку DentalTech.

Показання для встановлення брекет-систем

Головними показаннями для встановлення є:

За наявності серйозних проблем рекомендовано встановлення конструкції на обидві щелепи. Загальна вартість брекетів буде вищою, але ви зможете повністю відновити нормальне положення зубного ряду та зробити усмішку бездоганною.

Неправильне положення зуба — це не тільки естетичний дефект, а ще й одна з можливих причин головного болю, гаймориту, проблем із травленням та здоров’ям загалом.

Принцип дії

Конструкція брекет-системи включає спеціальні замки, що встановлюються на зуби і дугу, яка з’єднує всі елементи в єдиний ланцюг. Основний принцип дії брекетів — тиск на зубний ряд за допомогою дуги. За рахунок тиску в потрібних зонах зуби з неправильним становищем починають зміщуватися.

Для мінімального болю та навантаження на зуби, брекети мають невелику силу тиску, що гарантує поступове, плавне зміщення.

Як вибрати брекети для лікування?

При виборі брекетів важливо враховувати думку ортодонту, індивідуальні побажання та максимальний бюджет.

Металеві

металлические брекеты

Металеві брекети дозволяють швидко усунути дефекти щелепи будь-якої складності. Якщо вам важливо скільки коштують брекети — то ця модель стане найкращим варіантом. Їхня ціна стартує від 8000 грн, що робить їх одними з найбюджетніших. До недоліків відносять неестетичний вигляд і складніше звикання до ортодонтичної системи.

Поліпшити зовнішній вигляд брекетів можна за допомогою кольорових резинок або встановивши лінгвальну конструкцію. Її ціна більша через складність установки, але з нею ваша посмішка залишиться привабливою.

Керамічні

Керамические брекеты

Керамічні брекети встановлюються тільки на зовнішню поверхню зуба, але їхній приємний дизайн ніяк не впливає на красу посмішки. Середня ціна стартує від 12000 грн. Розглядаючи питання, скільки варто поставити брекети, враховуйте, що носіння таких систем набагато простіше і комфортніше, ніж металевих.

Сапфірові

Сапфировые брекеты

Ціна прозорих апаратів стартує від 12000 грн., тому вони доступні не кожному. Брекет-система досить ефективна, вона не поступається керамічним та металевим моделям.

В ортодонтії сапфірові брекети встановлюються рідше через підвищену крихкість матеріалу. Більш надійними є інші моделі.

Самолігуючі

Самолигирующие брекеты

Рішення купити такий тип системи дозволить заощадити на походах до лікаря. Регулярність оглядів та корекцій скорочується до 1-2 процедур на 2 місяці. Така брекет-система набагато простіше у догляді та комфортніше у носінні, тому її вибирають досить часто. Основна особливість апарату полягає в автоматичному зміщенні дуги під час руху зубів. Вартість конструкції на порядок вища, але її функціональність виправдовує себе.

Самолігуючі брекети дозволяють скоротити термін носіння на кілька місяців.

Лінгвальні (внутрішні) брекети

Лінгвальні або внутрішні брекети – це керамічні чи металеві системи, встановлені на внутрішній бік зуба. Це забезпечує естетичність системи – при носінні вона непомітна. Вартість лінгвальних брекетів на порядок вища, але вони забезпечують комфортне та ефективне лікування із збереженням естетичності посмішки.

Система встановлюється набагато складніше, тому вам доведеться затриматися у ортодонту на 2-3 години довше.

Часті питання

Яка ціна зняття брекетів?

Зняття брекетів включає видалення апарату, гігієнічне чищення зубів і установку ретейнерів. Середня ціна становить від 1000 грн, у ній вже передбачені видаткові матеріали.

Скільки брекети носять, щоб вирівняти зуби?

Мінімальний термін носіння брекетів для вирівнювання зубів – 1 рік, але цей період коригується ортодонтом. Скільки часу знадобиться стане зрозумілим тільки в процесі лікування.

Скільки коштує брекети підлітку?

Ціна брекетів для підлітка така сама як і для дорослих. Вона залежить від типу системи та складності роботи – в середньому по Україні стартує від 8000 грн.

Скільки коштує установка брекетів на обидві щелепи?

У нашій таблиці вказано список цін на одну щелепу. Ціна за обидві щелепи стартує від 16000 грн за металеву конструкцію.

Скільки коштує заміна брекету?

Ціна заміни брекетів включає зняття старої конструкції з гігієнічним чищенням і встановлення нової системи. У середньому вартість заміни на 1000 більше за стандартну процедуру.

З якого віку можливе встановлення брекетів дітям?

Встановлення брекетів для виправлення прикусу можливе з 12-14 років. Подробиці краще обговорити з ортодонтів після огляду дитини та оцінки стану зубів.

Що входить до вартості установки брекетів?

Ціна установки брекетів включає роботу ортодонта, брекет, дуги, стерильний набір і лігалури (якщо це не самолігуюча система). Ціна лікування та додаткові витрати оплачуються окремо.

Замовити послугу
Інші послуги Всі послуги

  Запишіться на прийом онлайн і отримайте 10% знижки на лікування карієсу або професійну гігієну порожнини рота
  Невірний формат телефону
  Обов'язкове поле

   Онлайн-запис Вкажіть ваші дані, наш фахівець зателефонує вам вже за 15 хвилин
   Обов'язкове поле
   Невірний формат телефону
   Дякую!
   Заявку відправлено
   Наш фахівець зв'яжеться з вам за вказаним номером найближчим часом