Краматорськ
Онлайн-запис

ᐉ Протезування зубів ціна в Краматорську • DentalTech

Протезирование зубов - Краматорск
Замовити послугу

Коронки

Металокерамічні коронки. Для створення каркаса металокерамічної коронки можуть використовуватися як благородні метали: золото-платиновий сплав, так і більш прості матеріали: кобальто-хромовий або нікель-хромовий сплави. Головна проблема від якої страждають пацієнти, стосується індивідуальної непереносимості металу або алергії на той чи інший сплав (особливо це стосується сплавів, в склад яких входить нікель). Золото і платина, в порівнянні з іншими матеріалами, відрізняються більш високою біосумісністю, але навіть з їх допомогою подолати ці проблеми вдається не завжди.

Безметалеві і цірконієві зубні конструкції поєднують в собі відразу всі переваги: чудову естетику, високу міцність і повну біосумісність з тканинами організму. Відповідно, можна впевнено прогнозувати, що термін служби такої конструкції буде більше, ніж у звичайній коронці, яка здатна простояти в середньому 15-20 років. Ну а в питанні біосумісності ці матеріали перевершують будь-які металеві сплави. Особливо приваблива нова технологія для пацієнтів з алергією, парадонтитом, гальванізмом, для тих, кому необхідна імплантація, а також для тих, хто звик обирати найкраще.

Відео протезування в стоматологічній клініці Dental Tech by Premium Dent

Будемо раді бачити клієнтів не тільки з Краматорська ☎️(099) 770-19-91, а й з інших міст (Слов’янськ, Лиман, Покровськ, Дружківка, Костянтинівка, Артемівськ (Бахмут), Добропілля та ін.)

Замовити послугу
Інші послуги Всі послуги

  Запишіться на прийом онлайн і отримайте 10% знижки на лікування карієсу або професійну гігієну порожнини рота
  Невірний формат телефону
  Обов'язкове поле

   Онлайн-запис Вкажіть ваші дані, наш фахівець зателефонує вам вже за 15 хвилин
   Обов'язкове поле
   Невірний формат телефону
   Дякую!
   Заявку відправлено
   Наш фахівець зв'яжеться з вам за вказаним номером найближчим часом