Краматорськ
Онлайн-запис

ᐉ Сінус-ліфтинг: Ціни в Краматорську

синус лифтинг Краматорск
Замовити послугу

Синус-ліфтинг – це методика нарощування кісткової тканини в зоні гайморових пазух. Хірургічне втручання необхідне, коли наявної кісткової тканини недостатньо для імплантації імплантації.

Процедура з’явилася у стоматології відносно недавно, але вже встигла зарекомендувати себе як успішна. Операція проводиться під знеболюванням і триває недовго, тому пацієнти її легко переносять.

Операція «синус-ліфтинг» — ціни

Стоматологічна клініка Dental Tech надає комплексні стоматологічні послуги — ☎️(099) 770-19-91. Серед діючих пропозицій – нарощування кісткової тканини нижньої та верхньої щелепи. Мінімальна вартість послуги складає від 500 $.

Тип синус-ліфтінга Ціна
➧ Закритий 500$
➧ Відкритий 700$

Не можна точно сказати скільки коштує синусліфтинг, адже в різних регіонах та клініках України ціна відрізнятиметься. Остаточний прайс операції розраховується персонально кожному за клієнта. Ціна синус-ліфтінг залежить від цілого ряду факторів:

На вартість пластики також впливає складність конкретного випадку та тип вибраної анестезії.

Часто буває, що красива та здорова усмішка неможлива без синус-ліфтінга. Наша команда професіоналів із багаторічним стажем створить посмішку вашої мрії. Гарантуємо, що процедура пройде максимально швидко, комфортно та практично безболісно.

Показання до синус-ліфтингу

Показания к синус-лифтингу

Коли необхідна імплантація зубів верхньої щелепи, але кісткова тканина атрофована – буде потрібно синус-ліфтинг. При атрофії кістка звужується і переміщається нижче за звичайне положення. Об’єм кістки може зменшитися в декількох випадках:

Щоб точно визначити, чи є у вас показання до пластики, ми використовуємо сучасні інструменти, проводимо томографію. 3D сканування дозволяє заздалегідь визначити, скільки матеріалу варто підготувати та точно дізнатися про інші тонкощі майбутньої імплантації. Під час томографії лікарі вимірюють обсяг кістки у майбутній зоні операції. Якщо він становить понад 10 мм — цього достатньо для імплантації та синус ліфтингу не потрібно.

Стоматологічна практика підтверджує, що здебільшого проблема виникає через відсутність дій після втрати зуба. Згодом будова щелепи змінюється, що робить необхідним застосування синусліфтінга.

Синус лифтинг десны

Протипоказання до синус-ліфтингу

Синус ліфтинг ясен також має ряд протипоказань, тому важливо відразу повідомити лікаря про стан свого здоров’я. Основне протипоказання до проведення остеопластики — погана згортання крові та інші суміжні захворювання. Крім того, процедура не рекомендована людям із такими проблемами:

За наявності будь-яких протипоказань необхідна додаткова консультація лікаря. За наявності проблем з гайморовими пазухами та носом рекомендовано консультацію ЛОР-фахівця.

Види синус-ліфтингу та етапи процедури

виды синус-лифтинга

Методик та модифікацій цієї операції дуже багато. Однією з найнадійніших і найбезпечніших вважається класична техніка, при якій не виконується проникнення в порожнину верхньощелепної пазухи. Також у стоматологічній практиці часто застосовують такі види синус-ліфтингу:

Але при їх застосуванні існує високий ризик перфорації, тому частіше використовують класичний синус-ліфтинг відкритого або закритого типу. Обидві методики можуть бути виконані з використанням як матеріал для нарощування ясна:

 1. Рідну кістку людини. В даному випадку в області підборіддя, нижньої щелепи або з кульшової зони береться невелика частина кістки. Така процедура складається із двох одночасних операційних втручань. Але такий матеріал завжди приживається.
 2. Штучні компоненти. Вони створюються в спеціальної лабораторії персонально кожному за пацієнта. Операція виконується за короткий час, а аугментація кістки відбувається також швидко. Високий рівень приживання.
 3. Кістка донора. Припускає мінімальне хірургічне втручання, приживання досить непогана.
 4. Кістка тваринного походження. Матеріал представлений у вигляді блоків або кісткової стружки. Він добре приживається і нічим не поступається іншим варіантам.

Підбір оптимального матеріалу виконується індивідуально залежно від особливостей пацієнта. При використанні власних матеріалів людини операція триватиме довше, але ви отримаєте гарантію 100% приживання.

Головна запорука успішної операції та швидкого загоєння — правильно обрана клініка. У нас працюють найкращі фахівці, а ціна синус-ліфтінга середня по Україні. Поверніть красу посмішки разом з Dental Tech.

Закритий синус-ліфтинг

Закритий синус-ліфтинг вважають найбільш щадною та безпечною методикою. Для використання цієї техніки висота кістки має становити до 7-8 мм. При меншому обсязі ясна та наявності протипоказань використання методики стає неможливим. Основні етапи закритого синус-ліфтінга:

 1. Лікар робить невеликий отвір у слизовій оболонці.
 2. Виконується заглиблення отвору через дно пазухи.
 3. Отримане вільне місце заповнюється заздалегідь підготовленим кістково-пластичним матеріалом.

Головний недолік цього методу – неможливість сильно підняти ясна, тому якщо розміри кістки менше 7 мм техніка буде неефективною. В основному застосовується для одностороннього синус-ліфтінга.

Відкритий синус-ліфтинг

Головна різниця відкритого синус-ліфтингу — можливість ефективного проведення операції незалежно від висоти кістки. Якщо вона більша за 3 мм, то допускається одночасна установка імпланту. Розглянемо основні етапи відкритого синус-ліфтінга:

 1. Лікар створює доступ до пазухи із зовнішнього верхнього боку щелепи.
 2. Слизова оболонка (мембрана Шнайдера) відокремлюється від кістки і трохи піднімається.
 3. Встановлюється захисна мембрана, а вільне місце заповнюється підготовленим кістковим матеріалом.
 4. Зовнішня поверхня також покривається захисною мембраною.
 5. При можливості встановлюється імплант, на ясна накладаються шви.

Відновлення після такого методу більш тривале, але дозволяє значно збільшити висоту ясна. Якщо висота кістки не дозволяє відразу встановити імплантат, процедура імплантації проводиться через 4 місяці.

Синус-ліфтинг у стоматології проста процедура, але після його проведення потрібно дотримуватися деяких правил. У перші дні не можна їсти гарячу їжу. Також заборонено користуватися старою зубною щіткою. Виконуйте всі рекомендації лікаря, щоб відновлення було максимально легким і швидким.

Часті питання

Синус-ліфтинг — це небезпечно?

Небезпека є в будь-якому хірургічному втручанні, але синус-ліфтинг є однією з найбезпечніших процедур. Можливі ускладнення у вигляді синуситу та гаймориту, але вони зустрічаються дуже рідко.

Чи можливе проведення синус-ліфтінг відразу після видалення зуба?

Іноді допускається можливість проведення закритого синус-ліфтінг одночасно з видаленням зуба. Але це залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Пройдіть консультацію лікаря, щоб визначити цю можливість.

Скільки триває операція «синус-ліфтінг»?

У середньому операція синус-ліфтінг триває не більше 25 хвилин. Це навіть швидше ніж поставити пломбу.

Відкритий чи закритий синус-ліфтінг – що краще?

Обидві методики використовують часто. Закритий синус-ліфтинг безпечніший, але він неефективний, якщо висота кісткової тканини менше 7 мм. Відкритий синус-ліфтінг застосовується незалежно від висоти кістки.

Чи набряк буде після синус-ліфтінга?

Десна після синус-ліфтінг (особливо відкритого) сильно травмована, тому з’являється набряк. Він особливо яскраво виражений у перші кілька днів після операції.

Які відчуття після синус-ліфтінг?

У перші кілька днів після синус-ліфтінг може виникати біль і навіть кровотечі в прооперованій області. З’являється набряк та синець. Також можливе підвищення температури на 1-2 градуси.

Замовити послугу
Інші послуги Всі послуги

  Запишіться на прийом онлайн і отримайте 10% знижки на лікування карієсу або професійну гігієну порожнини рота
  Невірний формат телефону
  Обов'язкове поле

   Онлайн-запис Вкажіть ваші дані, наш фахівець зателефонує вам вже за 15 хвилин
   Обов'язкове поле
   Невірний формат телефону
   Дякую!
   Заявку відправлено
   Наш фахівець зв'яжеться з вам за вказаним номером найближчим часом