Краматорськ
Онлайн-запис

ᐉ Скільки коштують вініри у Краматорську

виниры в Краматорске
Установка вінірів в Краматорську
Замовити послугу

Вініри – це своєрідні мікропротези зі склокераміки або полімерів: тонкі пластинки завтовшки до 0,5 мм, які прикріплюються до зовнішньої сторони зуба. Панацея для людей, передні зуби яких не приносять їм естетичного задоволення.

Ціни вінірів значно нижчі за інші види протезування — альтернатива відбілювання та встановлення брекет-систем. За допомогою вінірових пластин, товщина яких не більше 0,5 мм, можна усунути багато дефектів зубів (форму, положення, колір), а також захистити їх від подальшої руйнації. Вініри швидко і безболісно прикріплюються на передні верхні та нижні (видимі оку) зуби.

Скільки коштує поставити вініри – ціни в Краматорську

Загальна вартість встановлення вінірових накладок у кожному випадку індивідуальна. У стоматологічній клініці Dental Tech,  Краматорськ ☎️(099) 770-19-91☎️ ціна вініру на один зуб варіюється від 3500 до 9000 грн. Як правило, реставрація необхідна 8-ми нижнім та 10-ти верхнім фронтальним зубним пластинам. Тому, на питання скільки варто поставити вініри на всі зуби в конкретній клінічній ситуації може відповісти тільки фахівець після комплексної діагностики. Ціна вініру за 1 зуб по Україні може значно відрізнятися від регіону та клініки.

Тип вініра Кількість Ціна
➧ Прямі вініри 1 зуб від 3500 грн
➧ Керамічні вініри 1 зуб від 9000 грн

У підсумку вартість мікропротезування вінірами будуть включені такі фактори:

 1. Вид вініру.
 2. Матеріал виготовлення.
 3. Кількість зубів, що підлягають реставрації.
 4. Супутні маніпуляції

До останнього пункту відноситься оплата за консультацію, діагностику, лікування карієсу, анестезію та інші процедури, необхідні для якісного та правильного винування. Якщо ви хочете стати володарем неперевершеної посмішки та дізнатися точну вартість вінірів у Краматорську запишіться на прийом до наших спеціалістів у режимі робочого графіка — ☎️(099) 770-19-91.

Показання для встановлення вінірів

виниры в Краматорске - фото

Першочергове завдання вінірів – краса. Адже будь-які з подібних дефектів завдають істотного дискомфорту пацієнтові.

Протипоказання на встановлення вінірів

Всі ці протипоказання можна назвати тимчасовими, тому що більша частина з них усувається таким, що відповідає конкретному клінічному випадку, медикаментозним способом.

Вініри: до і після

Після установки пластинви забудете про:

Якщо ви хочете стати володарем бездоганної усмішки – вініри стануть для вас найкращим рішенням. Ціна вінірів виправдовується приголомшливим естетичним результатом та тривалим терміном служби.

Поетапна установка вінірів в Краматорську

зубы после снятия виниров фото - Краматорск

На першому етапі проводиться комплексна діагностика. Наш спеціаліст проведе ретельний огляд суглобів щелепи, врахує індивідуальні особливості посмішки та розташування зубних одиниць. Потім докладно розповість, які вініри підходять у вашому випадку, складе схему лікування і зробить прорахунки.

Щоб встановити керамічні накладки, відвідати стоматологічний кабінет необхідно кілька разів. Алгоритм установки вінірів з кераміки наступний:

 1. При 1-му візиті лікар підбере необхідний відтінок, проведе необхідну підготовку зубів і зробить їх відбиток. Потім заготівлі вирушають до лабораторії для виготовлення тестового варіанта вінірів.
 2. При 2-му відвідуванні лікар приміряє і підбере оптимальну за естетичності та функціональністю модель.
 3. У подальший візит пацієнту обточують емаль і закріплюють пластини спеціальним цементом. Потім перевіряється міцність конструкції, і видаляються залишки фіксуючої суміші.

Прямі вініри лікар накладає на зуби за один крок:

 1. Спочатку поверхню дезінфікують, забезпечуючи надійне зчеплення матеріалу.
 2. Потім на передню частину зубів лікар наносить масу зі склокераміки.
 3. Далі лікар надає конструкції необхідну форму, з урахуванням побажань пацієнта щодо форми та розміру вініру.
 4. Щоб виріб став міцним, як натуральний зуб, пластини засвічують полимеризационной лампою.
 5. На фінальному етапі поверхня ретельно полірується, а вініри стають білими з природним блиском.

Більше візитів до стоматолога для нанесення прямих вінірів потрібні при реставрації багато дентальних одиниць.

Види вінірів в Україні

Вініри прийнято розділяти на прямі та керамічні. Обидва види вінірових конструкцій відрізняються відмінною міцністю, що нічим не поступається людському зубу.

Прямі вініри

Основним пріоритетом встановлення прямих вінірів є економія, причому як часу, і коштів. Процедура проводиться за один сеанс, тому що відсутня необхідність у:

Ці чинники відбиваються і вартості прямих вінірів — вони дешеві, проти керамічними.

Керамічні вініри

Незважаючи на те, що процедура встановлення таких пластин вимагає більше часу, вони мають ряд переваг:

Керамічні вініри застосовують для реставрації як передніх, так і бічних зубів.

Термін служби вінірів

Як довго пацієнт насолоджуватиметься бездоганною посмішкою залежить від кількох факторів:

У середньому прямі вініри можуть прослужити близько 8-ми років. Естетичні властивості вінірових зубів значно скорочує куріння, вживання їжі з барвниками.

Керамічні вініри радуватимуть первозданним виглядом до 20-ти років. Тривалий термін служби обумовлений особливостями матеріалу. Їх виготовляють із міцного стоматологічного фарфору, який має підвищену стійкість до стирання. Також він не темніє від дії харчових барвників.

Догляд за вінірами

Догляд за вінірами такий самий, як і за звичайними зубами. Щоб вініри прослужили довше, фахівці рекомендують дотримуватися простих правил:

Часті питання

Скільки коштують вініри на всі зуби?

Прорахувати підсумкову вартість вінірів зможе фахівець після ретельного огляду. Ціна реставрації залежить від кількості дентальних одиниць, матеріалу виготовлення, складності супутніх процедур тощо.

Скільки коштують вініри на передні зуби?

Встановити вініри на передні 4 зуби буде дешевшим, ніж попередній варіант. Але така процедура не забезпечить повноцінної голлівудської посмішки. Ціна у стоматологічних клініках починається від 14000 грн.

Скільки коштує вінір на один зуб?

Середня ціна вініру за 1 зуб становить від 3500 грн залежно від типу та матеріалу. З урахуванням супутніх послуг вартість реставрації одного зуба може змінюватись.

Як доглядати вініри?

Догляд за вінірами має бути бережним. Використання м’якої щітки для чищення, зубної пасти без абразивних частинок та ретельна гігієна ротової порожнини збережуть бездоганну посмішку надовго.

Відео реставрації зубів вінірами в клініці Dental Tech (Краматорськ)

Будемо раді бачити клієнтів не тільки з Краматорська, а й з інших міст: Слов’янськ, Лиман, Покровськ, Дружківка, Костянтинівка, Артемівськ (Бахмут), Добропілля.

Замовити послугу
Інші послуги Всі послуги

  Запишіться на прийом онлайн і отримайте 10% знижки на лікування карієсу або професійну гігієну порожнини рота
  Невірний формат телефону
  Обов'язкове поле

   Онлайн-запис Вкажіть ваші дані, наш фахівець зателефонує вам вже за 15 хвилин
   Обов'язкове поле
   Невірний формат телефону
   Дякую!
   Заявку відправлено
   Наш фахівець зв'яжеться з вам за вказаним номером найближчим часом