Краматорськ, б-р Краматорський, буд. 24
пн-пт 9:00 - 18:00, сб 9:00 - 16:00
Онлайн-запис

Цирконієві коронки

Протезування зубів на сьогоднішній день досягло таких висот, що відновлення втрачених або зруйнованих зубів перестало бути проблемою. Коронки, які використовуються для цього, виготовляють з багатьох матеріалів.

Але одним з найбільш затребуваних і відповідаючих сукупності параметрів «естетика-надійність-довговічність» є діоксид цирконію, коронки з якого використовуються для протезування і в нашій клініці.

Переваги

Конструкція цирконієвої коронки складається з двох частин — основи з цирконію і зовнішнього покриття з порцелянової емалі. Термін служби таких конструкцій — близько 20-25 років.

Естетичність

Цей матеріал дозволяє максимально точно повторити архітектуру зуба і його відтінок, що дає можливість досягти високого рівня естетичності.

Він стійкий до харчових фарбників і завдяки тому, що пропускає світло, не змінює свого відтінку.

Міцність

На сьогоднішній день цирконій — найміцніший матеріал для дентального протезування, що перевершує по міцності кераміку і метал. Він може витримувати досить високі навантаження, тому використовується для протезування будь-якого зуба в зубному ряду.

Невелика вага

Завдяки цій характеристиці, мости з цирконію не створюють відчуття тяжкості в ротовій порожнині, як це може бути у випадку з конструкціями на металевому каркасі. Невелика вага допомагає швидше звикнути до наявності протеза.

Мінімальна травматичність

Установка металокерамічних коронок передбачає, як правило, видалення пульпи і обточування зуба. У той час як коронка з цирконію істотно тонше (0,3-0,4 мм), що дозволяє мінімізувати підготовку і ризик розвитку запальних процесів.

Цирконієві коронки не вимагають спеціального догляду. Досить звичайної гігієни ротової порожнини з використанням щітки і флосса. Іноді стоматолог може рекомендувати застосування спеціального йоржика.

Єдине, від чого рекомендують відмовитися фахівці нашої клініки після установки таких протезів — звички гризти тверді продукти (насіння, горіхи). Це може привести до відколу верхнього керамічного шару, що тягне за собою необхідність реставрації.

Вартість коронок з діоксиду цирконію виправдана довговічністю, надійністю і складним процесом виготовлення з високоякісних матеріалів.

Інші статті по темі Всі статті

  Запишіться на прийом онлайн і отримайте 10% знижки на лікування карієсу або професійну гігієну порожнини рота
  Невірний формат телефону
  Обов'язкове поле

   Онлайн-запис Вкажіть ваші дані, наш фахівець зателефонує вам вже за 15 хвилин
   Обов'язкове поле
   Невірний формат телефону
   Дякую!
   Заявку відправлено
   Наш фахівець зв'яжеться з вам за вказаним номером найближчим часом