Краматорськ
Онлайн-запис

ᐉ Цирконієві коронки - ціна установки у Краматорську

Циркониевые коронки в Краматорске
Клініки Dental Tech, Краматорськ
Замовити послугу

Цирконієві коронки на основі діоксиду цирконію – інноваційна розробка, що застосовується стоматологами у всьому світі. Міцні та естетичні безметалові конструкції витримують значні механічні навантаження, перепади температур, мають природний зовнішній вигляд. Гіпоалергенний матеріал сумісний із організмом людини. Лазерні технології дозволяють робити такі конструкції з разючою точністю.

Цирконієві коронки – найкраще, що пропонує сучасна стоматологія у галузі протезування.

Цирконієві коронки – ціна

Сьогодні встановлення коронок із цирконію – прогресивний спосіб протезування. Встановлення таких конструкцій у Краматорську має високу, але доступну ціну.

Ціна на цирконієві коронки формується індивідуально і залежить від стану зубів, виду матеріалу, що використовується, масштабності протезування, складності виготовлення. Остаточну ціну необхідно уточнювати у стоматолога DentalTech — Краматорськ ☎️(099) 770-19-91.

➧ Встановлення цирконієвої коронки 9500 грн

За підсумкову ціну пацієнт отримає преміальний матеріал, довготривалий результат імплантації, сліпучу природну усмішку!

Сьогодні коронки з цирконію все частіше рекомендують лікарі та обирають пацієнти. Порівняно висока ціна повною мірою відповідає перевагам даного матеріалу.

Переваги коронки з цирконію

коронки из диоксида циркония фото до и после

 1. Гіпоалергенність. Цирконій – матеріал біосумісний. Нині не зареєстровані випадки відторгнення, непередбачуваних реакцій із боку організму. Фізичні, хімічні властивості матеріалу та кісткової тканини людини дуже близькі.
 2. Невелика товщина. Товщина таких коронок становить 0,3-0,4 мм (керамічних – 1,5-2 мм), тому зуб відточується мінімально без видалення нервів, що зводить до мінімуму можливість розвитку ускладнень, зокрема запальних процесів.
 3. Міцність. На відміну від кераміки, цирконій міцніший у 30 разів. Це дозволяє використовувати його не тільки для передніх, але і для жувальних зубів.
 4. Натуральний колір. Коронки з оксиду цирконію мають колір, як у природної емалі. Матеріал не змінює колір залежно від освітлення та стійкий до фарбування, не окислюється, не темніє між яснами та зубом.

Установка цирконієвих коронок – раціональний вибір для пацієнтів, чиї зуби надмірно реагують на холодне та гаряче. Після протезування температурна чутливість зубів зменшується, оскільки оксид цирконію – добрий утеплювач.

Цирконієві коронки — недоліки

Цирконієві коронки є елітними інструментами для протезування, але їх ціна відносно висока, що можна вважати відносним недоліком.

До недоліків коронок із цирконію також можна віднести:

Незважаючи на деякі складнощі, відомі стоматологічні клініки вже проводять на практиці таке протезування. Багато клієнтів оцінили всі переваги такого вибору, і кількість вдячних пацієнтів активно зростає.

Цирконієві коронки — етапи встановлення

В середньому для встановлення коронок із цирконію може знадобитися 3-4 візити візиту до стоматолога.

Цирконієві коронки – показання до застосування

Установка цирконієвих коронок показана в наступних випадках:

Міцність матеріалу дозволяє виробляти одиночні вироби, мости, а також встановлювати на зубні імплантанти з керамічними абатментами. Коронки із цирконію підходять для передніх, бічних, жувальних зубів.

Протипоказання використання коронки із цирконію

Не завжди наявність протипоказань – привід відмовитись від цирконієвих коронок. Можливість встановлення таких конструкцій має визначати лікар.

Як виготовляють коронки із оксиду цирконію?

Процес створення коронок виключає будь-які неточності. Конструкція повністю повторює розміри та форму рідного зуба та ідеально прилягає до тканин.

Виготовляється цирконієва коронка по індивідуальних зліпках. Процес складається з кількох етапів:

Для виготовлення конструкцій використовують техніку останнього покоління – високоточне комп’ютерне обладнання. Застосовується метод лазерного сканування зубного ряду пацієнта по зліпку лікаря. Отримані дані використовуються для комп’ютерного моделювання виробу. Цифрова інформація передається на фрезерний верстат для виточування каркасу із цирконієвих заготовок.

Використання цифрових технологій знизило значення зазору між коронкою та зубом до 30 мкм (раніше показник становив приблизно 90-300 мкм). Тобто з’єднання між коронкою та зубом буде максимально точним.

Види коронок із цирконію

Існує кілька видів таких конструкцій:

Кожен вид коронок має свої відмінності. Які з них краще використовувати у тому чи іншому випадку визначить лікар-стоматолог.

Часті питання

Скільки служать коронки з цирконію?

Міцність коронок із цирконію можна порівняти із золотом. Незважаючи на зовнішню «ажурність», термін служби досягає не менше 15-20 років! При точному дотриманні правил догляду конструкції здатні прослужити набагато довше.

Чи можна ставити цирконієві коронки на передні зуби?

Такі коронки рекомендується використовувати для передніх зубів, оскільки вони практично не відрізняються від природних зубів, не змінюють колір залежно від освітлення, не темніють з часом, не фарбуються від їжі та напоїв.

До нас також звертаються клієнти із сусідніх міст: Слов’янськ, Лиман, Покровськ, Дружківка, Костянтинівка, Бахмут (Артемівськ), Добропілля, Святогірськ, Миколаївка та ін.

Замовити послугу
Інші послуги Всі послуги

  Запишіться на прийом онлайн і отримайте 10% знижки на лікування карієсу або професійну гігієну порожнини рота
  Невірний формат телефону
  Обов'язкове поле

   Онлайн-запис Вкажіть ваші дані, наш фахівець зателефонує вам вже за 15 хвилин
   Обов'язкове поле
   Невірний формат телефону
   Дякую!
   Заявку відправлено
   Наш фахівець зв'яжеться з вам за вказаним номером найближчим часом