Краматорськ
Онлайн-запис

ᐉ Кісткова пластика при імплантації зубів - ціна в Краматорську

наращивание костной ткани в стоматологии - Краматорск | Днепре
Кісткова пластика зубів (остеопластика) в Краматорську
Замовити послугу

Зважитися на імплантацію зубів – саме собою непросто. Але вдвічі хвилююче, коли після консультації з’ясовується, що імплантація неможлива через недостатній обсяг кістки в області установки зуба. Впоратися з проблемою допоможе нарощування кісткової тканини зуба під імплант. Спробуємо розібратися, що це така кісткова пластика, як показання та протипоказання.

Кісткова пластика (остеопластика) – медична маніпуляція, мета якої – збільшення товщини ложа, в яке вживлюється зубний імплант.

Які середні ціни на нарощування кісткової тканини?

Ціна на кісткову пластику починається від 500$ — залежить від рівня медичного закладу, кваліфікації персоналу та якості витратних матеріалів.

Остаточна ціна формується індивідуально, після консультації з фахівцем — Краматорськ ☎️(099) 770-19-91. Вирішальними будуть: обрана технологія аугментації, вартість використаних матеріалів та ступінь атрофії кісткової тканини.

Показання для кісткової пластики

У таких умовах стає неможливим розміщення імпланту – просто не вистачає обсягу для ложа, що створюється. На допомогу приходить нарощування кісткової тканини.

как выглядит костная ткань зуба

Матеріали для нарощування кісткової тканини

Матеріал для остеопластики може бути природного походження або синтетичний – спеціально розроблений замінник кісткової тканини. Перелічимо найбільш поширені:

  1. Аутотрансплантат — фрагмент кістки, витягнутий у самого пацієнта. Донорським місцем для такого імплантату може бути променева, ребро, гребінь клубової кістки тощо.
  2. Алотрансплантат – це кістковий матеріал іншої людини, який піддається спеціальній попередній обробці для запобігання відторгненню.
  3. Ксенотрансплантат — матеріал, виготовлений на основі кісткових клітин тваринного походження.
  4. Синтетичні замінники кістки – гранульовані полімери, в основі яких фосфати та кальцій, біокераміка або гідроксіапатит.

Кожен випадок застосування розглядається індивідуально. При виборі матеріалу оцінюється стан кістки-реципієнта та її взаємодія з кістковим матеріалом-донором. Остеогенність матеріалу, його доступність і вартість є вирішальними при виборі.

Як роблять нарощування кісткової тканини

Нарощування кісткової тканини при імплантації зубів вважається малоінвазивною процедурою. Проте це – медична маніпуляція, і має проводитися кваліфікованими хірургами виключно у закладах, які мають ліцензію.

Під час зустрічі з пацієнтом лікар вивчає проблему, формулює завдання та складає план операції. Яку методику вибере хірург, залежить від місця встановлення імпланта та обраного кісткового матеріалу.

Трансплантація власної кістки пацієнта

Операція проводиться у два етапи. Спочатку хірург здійснює забір фрагмента з донорської зони. Потім розкривається ясна безпосередньо на місці, де планується розмістити імплант. У кістки робиться необхідне поглиблення і в нього спеціальні титанові гвинти кріпиться аутогенний матеріал. Після цього рана накривається ясенним клаптем і зашивається.

Займатися установкою зубних імплантів можна буде через три-чотири місяці, після того, як кістковий матеріал приживеться. Методика показана при значних обсягах кісткової тканини, що відновлюється, наприклад, імплантації двох або більше зубів поспіль.

Метод, який використовує для кісткової пластики власні тканини пацієнта, значно знижує ризик відторгнення пересадженого матеріалу, кістка швидше регенерує, небезпека ускладнень знижується.

Спрямована регенерація кісткової тканини зуба

У місці, де планується відновлення, робиться надріз. Через нього піднімається ясна і в пазуху, що утворилася, поміщають остеопластичний наповнювач — синтетичний або на основі тваринних матеріалів. Потім місце введення зашивається. Таку регенерацію називають спрямованою і застосовується вона за незначної атрофії кісткової тканини.

Найчастіше спрямовану регенерацію здійснюють за допомогою мембрани. З її допомогою формується ложе, яке згодом заповнюється кістковим матеріалом.

Операція вважається малоінвазивною і може проводитись одночасно з імплантацією одного або кількох зубів. Пересаджування кісткового блоку не потрібно.

Синус-ліфтинг

Операція проводиться відкритим або закритим способом в області 5-7 зубів верхньої щелепи. Кісткова тканина зуба акуратно розміщується під слизову оболонку гайморової пазухи спеціальним інструментом. До гайморової пазухи хірург добирається через лунку зуба та зубні канали або відкритим способом. Різновидом закритого синус-ліфтінг є так званий балонний метод. При його використанні відшарування та підйом слизової гайморової пазухи проходить найбільш щадним чином.

Синус-лифтинг - наращивание костной ткани

Який синус-ліфтинг показаний пацієнту може визначити лише лікар після ретельного вивчення томографії. Запальний процес у гайморовій пазусі є протипоказанням для операції.

Чим небезпечне нарощування кісткової тканини

Як і будь-яка операція, кісткова пластика при імплантації зубів має ряд протипоказань. Щоб уникнути ускладнень, втручання доведеться відкласти до лікування карієсу або інших запальних процесів у роті. Якщо планувався синус-ліфтинг, доведеться спочатку зняти загострення гаймориту, видалити поліпи в носі і гайморових пазухах. Вагітність та годування груддю теж можуть стати тимчасовим протипоказанням.

Крім того, причиною повної відмови в операції можуть стати:

У кожному разі рішення про допустимість операції приймає лікар виходячи з аналізу всіх вітальних функцій пацієнта.

Часті питання

Скільки гоїться кісткова пластика?

Період повної реабілітації після остеопластики коливається від півроку до року. Це залежить від віку пацієнта, стану його здоров’я, застосованих матеріалів та складності операції. Крім того, на загоєння впливає спосіб життя людини і те, як вона виконує післяопераційні рекомендації лікаря. Наприклад, категорично забороняється курити та вживати спиртні напої. У післяопераційний період не можна відвідувати сауну, лазню, є обмеження щодо фізичних навантажень та харчування.

Нарощування кісткової тканини, чи боляче?

Операція проходить під місцевим знеболенням та за відчуттями майже не відрізняється від звичайного візиту до стоматолога. Час операції від години до двох залежить від складності операції та професійної підготовки лікаря. Якщо пацієнт дуже схвильований, може попросити поєднати місцеву анестезію з седативними препаратами. У наступні дні при болючих відчуттях рекомендується застосування оральних знеболювальних. Крім цього, лікар призначить курс антибіотиків та антисептичні полоскання.

Відео відновлення кісткової тканини зуба

До нас також звертаються клієнти із сусідніх міст: Слов’янськ, Лиман, Покровськ, Дружківка, Костянтинівка, Бахмут (Артемівськ), Добропілля, Святогірськ, Миколаївка та ін.

Замовити послугу
Інші послуги Всі послуги

    Запишіться на прийом онлайн і отримайте 10% знижки на лікування карієсу або професійну гігієну порожнини рота
    Невірний формат телефону
    Обов'язкове поле

      Онлайн-запис Вкажіть ваші дані, наш фахівець зателефонує вам вже за 15 хвилин
      Обов'язкове поле
      Невірний формат телефону
      Дякую!
      Заявку відправлено
      Наш фахівець зв'яжеться з вам за вказаним номером найближчим часом