Краматорськ
Онлайн-запис

ᐉ Професійна гігієна порожнини рота в Краматорську

Професійна гігієна порожнини рота (чистка зубів) в Краматорську
Замовити послугу

Для чого необхідна професійна гігієна порожнини рота?

Зубний камінь, який знаходиться зверху на зубах — не найбільша проблема. Найбільша загроза — це камінь, який проростає між яснами. Він травмує зв’язки, які утримують зуби, що може привести до значних проблем. Під час професійної гігієни видаляється м’який зубний наліт і тверді відкладення (зубний камінь) з поверхні зубів і з-під ясен. Потім проводиться полірування зубів і за бажанням відбілювання. Крім того, стоматолог консультує пацієнта з питань правильної гігієни порожнини рота і вибирає засоби для домашнього догляду.

Для чого проводиться полірування зубів?

Після видалення м’яких і твердих відкладень, зуби вже стають гладкими. Однак, полірування забезпечує довготривалий захист — наліт менше відкладається на зубах, в результаті чого, довше не утворюється зубний камінь.

Як часто слід проводити професійну гігієну і скільки часу триває процедура?

Рекомендовано проводити професійну гігієну порожнини рота 2-3 рази в рік. Тривалість процедури визначається індивідуально, залежно від стану ротової порожнини. В середньому — від 30 хвилин до 2 годин.

Це боляче?

Професійна гігієна — процедура безболісна. Дуже рідко, при підвищеній чутливості зубів, може знадобитися легка анестезія. Однак, це не є обов’язковим, тільки за бажанням пацієнта.

Чистка зубів може пошкодити зуби, пломби, ясна?

Професійна гігієна не може пошкодити зуби, пломби і ясна. Навпаки, під час гігієни лікар може помітити проблеми з зубами і пломбами та повідомити про це пацієнту.

Процедура збільшує термін служби пломб і коронок?

Так звичайно. У разі, коли людина не проходить своєчасну професійну гігієну, то стоматологічна клініка знімає гарантію на встановлені пломби і коронки. Для того, щоб не втратити гарантію, необхідно хоча б раз на півроку відвідувати стоматолога і робити професійну гігієну порожнини рота.

Чого не можна робити відразу після професійної гігієни?

Перша доба після професійної гігієни варто утриматися від вживання яскраво пофарбованої їжі, кави і чаю в пакетиках, які можна замінити каву з молоком і заварним чаєм з лимоном.

Будемо раді бачити клієнтів не тільки з Краматорська, а й з інших міст (Слов’янськ, Лиман, Покровськ, Дружківка, Костянтинівка, Артемівськ (Бахмут), Добропілля та ін.)

Замовити послугу
Інші послуги Всі послуги

  Запишіться на прийом онлайн і отримайте 10% знижки на лікування карієсу або професійну гігієну порожнини рота
  Невірний формат телефону
  Обов'язкове поле

   Онлайн-запис Вкажіть ваші дані, наш фахівець зателефонує вам вже за 15 хвилин
   Обов'язкове поле
   Невірний формат телефону
   Дякую!
   Заявку відправлено
   Наш фахівець зв'яжеться з вам за вказаним номером найближчим часом